כניסה לחברים
סגירה

כניסה לחברים רשומיםד"ר ארנה לוין

ד"ר ארנה לוין (הגדל)

ד"ר ארנה לוין (MD). רופאת משפחה ומטפלת ברפואה סינית. מרצה, רכזת קורסים לרפואה סינית וצמחי מרפא, מחלוצי הרופאים העוסקים ברפואה משלימה בארץ (כבר מ-1984). ד"ר לוין עוסקת בשילוב של רפואה, טיפול באמצעות צמחי מרפא, דיקור סיני ותזונה מותאמת. רבים מהעוסקים בתחום היום הם תלמידיה. בעלת שם עולמי בתחום פיתוח תכשירים מצמחי מרפא.

 

ד"ר לוין משמשת כרופאת משפחה בשירותי בריאות כללי בשני מושבים בשרון.

הרצתה בבית הספר של תנועת הצמחונים החל מ-1984, רכזה קורסים לרפואה סינית לרופאים, לימדה בקורסים לצמחי מרפא לרופאים ולרוקחים במסגרת לימודי חוץ של הפקולטה לחקלאות, רכזה את לימודי צמחי המרפא בבית הספר לרפואה משלימה של המכללה למינהל, רכזה עשר שנים והיום מלמדת בקורס: "צמחי מרפא ברפואה המודרנית" במסגרת לימודי המסטר בבית הספר לרוקחות, האוניברסיטה העברית, הרצתה על צמחי מרפא במסגרת קורס בחירה ברפואה משלימה בבי"ס לרפואה בבן גוריון ובקורסים לתלמידים אמריקאים לרפואה בבן גוריון, מרצה על צמחי מרפא ותוספי תזונה לרוקחי הסופרפארם במסגרת השתלמויות הרוקחים באקדמיה של  הסופרפארם. מרצה לרופאים על צמחי מרפא בקורסיפ פרטיים , על פי התמחות.

כתבה שלושה ספרים על רפואה סינית, ערכה את המהדורה העברית של "תרופות מן הטבע" בהוצאת ידיעות אחרונות.

מפתחת תכשירים מצמחי מרפא לתעשיה, עובדת עם חברות בינלאומיות.

בין השאר פתחה את ה"צ'יק צ'אק" לטיפול בכיניםהארגינוליןתוסף מזון בעל פעילויות ייחודיות בכלי הדם , בהחלמת ריריות ועוד. בדאלאק- משחה המורכבת מצמחי מרפא הידועים כיעילים בשיכוך כאבים ובריפוי דלקות.

בעלת שבעה פטנטים בתחום צמחי מרפא ותוספי תזונה.

בין תחומי הטיפול: חיזוק ושיקום אחרי מחלות או טיפולים ממושכים, זהומים חוזרים, כאבים, פצעי בגרות, הפרעות במערכת העיכול, תופעות הורמונליות בנשים, אלרגיות ועוד.

 

על ההרצאה:

הרצאתה של ד"ר לוין, "מחלות מעיים נפוצות והטיפול בהן מנקודת ראותה של רפואת הצמחים" תפתח את הכנס ותתמקד בגורמים, תסמינים, סיבוכים וטיפולים בצמחי מרפא ותזונה, במחלות מעי דלקתיות.

 

לתכנית הכנס הקישו כאן

 

להרשמה מהירה ופרטים נוספים הקישו כאן

 

עבור לתוכן העמוד