כניסה לחברים
סגירה

כניסה לחברים רשומים> סיור חודש יוני - נחל שמרי, חוף הכרמל - בהנחיית דרור דראמי

מתי? יום שישי, 16/6/17 בשעה 10:00-13.00.

נחל שמרי, שניקז את שטפונות החורף, כבר מזמן יבש וחד-שנתיים הצהיבו...  אך זה הזמן לרב-שנתיים רבי עוצמה. עוצמתיים בסביבת המחייה ועוצמתיים בקליניקה:

אנחנו צפויים לפגוש פרע מסולסל, בוצין מפורץ, פיגם מצוי, עצבונית החורש, ויתניה משכרת, קורנית מקורקפת, כתלה חריפה, אלמוות הכסף, אשבל ארצישראלי, עירית גדולה (בשלה),  אמיתה גדולה ועוד....

 

על המנחה: הרבליסט קליני, מדריך פעיל בארגון "שומרי הגן" ובעל תואר שני במדעים. מתגורר בטבעון עם אשתו ושני ילדיו. שם גם מטפל בצמחי מרפא ובתזונה בקליניקה הפרטית. מכין את המיצויים ומרכיב את הפורמולות למטופלים במעבדת הצמחים הפרטית, עם דגש על ליקוט ומיצוי צמחי בר מקומיים טריים כשניתן. מעביר סדנאות לשימוש בצמחי מרפא וקורסי ליקוט ורקיחה שנתיים. אוהב להעביר את התחושה שסביבנו פועם בית מרקחת בלתי נדלה של צמחים.

 

 

הוראות הגעה:

לבאים מצפון- פונים ימינה מכביש 4 ליישוב עין איילה. מבצעים פניית פרסה איפה שאפשר וחוזרים לכיוון הצומת עם כביש 4. בצומת חוצים בזהירות את כביש 4 וממשיכים ישר אל תוך דרך עפר.

לבאים מדרום- פשוט פונים ימינה מול הכניסה לעין איילה.

...

מיד לאחר הכניסה לדרך העפר עוברים שער ברזל פתוח, אחריו פונים שמאלה ומיד שוב ימינה.

דרך נוחה וקצרה מובילה אל שער נוסף (הפתוח רק בזמן הסיור). כמו בשער הקודם, גם עכשיו פונים אחרי השער שמאלה ומיד ימינה. אח"כ ממשיכים ישר עד הפיצול הראשון > זוהי נקודת המפגש.

אם איחרתם, אנא השאירו את הרכבים בנקודה הנ"ל והמשיכו רגלית ימינה בשביל כ- 150 מ'.

אורך הנסיעה החל מהירידה מהכביש הינה כ-3-4 דקות.

 

 

 

עלויות:

לחברי עיל"ם 40 ₪, לאחרים 60 ₪.

הסיור פתוח לקהל הרחב ואינו מוגבל לחברי עמותה בלבד.

 

לפרטים נוספים והרשמה: יפה 050-5269106

עבור לתוכן העמוד